معماری

تلگرام مدیر سایت جهت ارسال درخواست ها و سوالات شما:     آیدی تلگرام amirhn_ahmadi@

خانه » آسانترین روش ساخت وبلاگ

آسانترین روش ساخت وبلاگ

آسانترین ها – شماره ۳

آسانترین روش ساختن وبلاگ ،در بلاگفا است :

وبلاگ را میتوان نخستین گام برای حضور و اعلام وجود در دنیای عظیم اطلاعات یعنی اینترنت دانست. وبلاگ که برگه ای است زیر مجموعه سایت اصلی توسط برخی سایت ها و با امکانات متفاوت ارائه می شود.شاید هر کاربر اینترنت با دیدن یک وبلاگ هوای داشتن صفحه ای شخصی و نوشتن در آن را در سر داشته باشد. اما نداشتن اطلاعات کافی مانعی برای رسیدن به

این هدف خواهد بود. در این بخش از آموزش های سایت بست سیویل برای شما کاربران گرامی سایت، آموزش ساختن وبلاگ در برترین سایت ارائه دهنده وبلاگ یعنی بلاگفا را قرارداده ایم. که امیدواریم مورد پسندتان باشد.

آموزش ساختن وبلاگ در بلاگفا

ابتدا وارد سایت بلاگفا  شوید می توانید همچنین می توانید آدرس blogfa.com را  در بخش وارد کردن آدرس، مرورگرتان بنویسید.پس از اینکه آدرس را نوشتید دکمه اینتر Enter را در صفحه کلید بفشارید تا پنجره اصلی سایت بلاگفا ظاهر شود. در بخش میانی پنجره سایت بر روی دکمه ایجاد وبلاگ جدید کلیک کنید. برگه جدیدی در مرورگرتان به نمایش در خواهد آمد.

آموزش ساختن وبلاگ و مواردی که باید در بخشهای مربوط به ایجاد وبلاگ وارد کنید.

نام کاربری: نامی که برای وبلاگتان انتخاب کرده اید.که این نام برای ورود به  بخش مدیریت وبلاگتان نیز کاربرد دارد.البته با وارد کردن یک نام   پر کردن مشخصات و فشردن دکمه” قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ “ممکن است که پیامی در یک قالب قرمز رنگ تحت این عنوان “آدرس وبلاگ انتخابی قبلا به ثبت رسیده یا رزرو شده است” برایتان به نمایش درآید. در این حالت باید نام دیگری را برای وبلاگتان انتخاب کنید.

کلمه عبور: بهتر است که برای انتخاب آن نهایت دقت را به خرج دهید.

دیگر بخشها را نیز پر کرده و تنها نکته ای که باقی خواهد ماند مربوط است به ایمیل خصوصی در این بخش آدرس ایمیل تان را با دقت نوشته البته بدون www  و هر چیز دیگری این ایمیل برای تایید ساخت وبلاگ و همچنین مواقعی که  رمز ورودتان را فراموش کرده اید کاربرد بسیار زیادی خواهد داشت. پس باید و حتما واقعی باشد و تنها خودتان به آن دسترسی داشته باشید.

و در پایان بر روی دکمه آبی رنگ“قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ” پایین صفحه کلیک کنید اگر آدرس مورد نظرتان خالی باشد. پیامی مبنی بر موفقیت ساخت وبلاگ به نمایش درخواهد آمد.

بلاگفا

برای ورود به بخش مدیریت وبلاگتان و نوشتن مطالب به آدرس اصلی سایت بلاگفا رفته و نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید. روی دکمه ورود کلیک نمایید.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس