معماری

تلگرام مدیر سایت جهت ارسال درخواست ها و سوالات شما:     آیدی تلگرام amirhn_ahmadi@

خانه » سوال متداول پروژه راهسازی

سوال متداول پروژه راهسازی

سوال متداول:  چرا باید از طریق این سایت سفارش پروژه راهسازی خود را ثبت کنم در صورتی که بعضی شرکت ها هستند که این کار را انجام می دهند؟

پاسخ:

۱- جلسه آموزشی رایگان : ما با بررسی تک به تک سوالات دفاعیه اساتید دانشگاه شما مجموعه ای از سوالات در اختیار داریم که پاسخ دقیق و کامل همه این سوالات در جلسه آموزشی رایگان به شما ارائه می شود.( این امکان توسط سایر شرکت ها و افراد ارائه نمی شود)

۲- هزینه مناسب : هزینه ای که دریافت می شود در مقابل سایر شرکت ها و افراد بسیار کمتر است.

۳- تصحیح رایگان پروژه: در صورت بروز هرگونه اشکال پس از تحویل دادن پروژه به استاد ما به صورت رایگان پروژه را تصحیح کرده و مجددا در اختیار شما قرار می دهیم.( این امکان توسط سایر شرکت ها و افراد ارائه نمی شود)

۴- جلسه توجیهی مجدد : برگزاری جلسه توجیهی مجدد در صورت عدم قبولی در دفاعیه ( متاسفانه بعضی افراد پس از برگزاری جلسه آموزشی مطالب را مطالعه نکرده و یا به دلایل خاص  نمی توانند در دفاعیه موفق شوند ، برای این دسته از دانشجویان جلسه مجدد تشکیل می شود البته مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان دریافت خواهد شد).( این امکان توسط سایر شرکت ها و افراد ارائه نمی شود)

۵- اطلاع رسانی پیامکی : ما همواره از طریق پیامک با شما در ارتباط هستیم . که این پیامک ها شامل اطلاع از آماده شدن پروژه شما ، اطلاع رسانی زمان جلسه آموزشی ، اطلاع رسانی زمان تحویل پروژ شما و… است. ( این امکان توسط سایر شرکت ها و افراد ارائه نمی شود)

۶- انطباق ۱۰۰ درصدی پروژه شما با صورت پروژه درخواستی استاد شما :  متاسفانه بارها و بارها شاهد بودیم و هستیم که شرکت ها فقط یکسری جداول و نمودارهای خروجی را برای دانشجو چاپ می کنند ، با اطمینان می توانیم بگوییم که این گونه پروژه ها به هیچ وجه قابل قبول استاد شما نخواهد بود .

۷- گارانتی مرجوعی : اگر پس از تحویل پروژه به استاد ثابت شود اشکال و نقصانی از سوی ما وجود داشته که باعث شده شما به نتیجه مطلوب نرسید به ما اطلاع دهید ، ما پس از بررسی درخواست شما در صورت صحت ادعا ۱۰۰ درصد هزینه دریافتی از شما را عودت خواهیم داد.( این امکان توسط سایر شرکت ها و افراد ارائه نمی شود)

۸- نماد اعتماد الکترونیک: سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت است. بنابراین ما نسبت به تمامی مواردی که ذکر کرده ایم مسئول و متعهد هستیم. در صورتی که در مورد نماد اعتماد اطلاعات کافی ندارید اینجا کلیک کنید.

همانطور که می دانید بسیاری از شرکت ها و افرادی که پروژه راهسازی را برای شما انجام می دهند با دریافت مبالغی بسیار ، هیچ یک از موارد بالا را به شما ارائه نمی کنند!!!

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس