معماری

تلگرام مدیر سایت جهت ارسال درخواست ها و سوالات شما:     آیدی تلگرام amirhn_ahmadi@

خانه » عمومی » پرسش و پاسخ نرم افزار Etabs و Safe

پرسش و پاسخ نرم افزار Etabs و Safe

با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان و مهندسین عزیز ، این امکان برای شما مخاطب سایت بست سیویل فراهم گردید که سوالات خود را در بخش “پاسخ دهید”مطرح کنید،  در صورتی که سوال شما نیاز به پیوست یا ارسال فایل و … دارد ، بهتر است از طریق ایمیل bestcivil.ir@gmail.com یا تلگرام به شماره برای من ارسال نمایید.   
مهندس عزیز، صفحات این سایت کاملا بروز و آپدیت می باشد. از شما دعوت می کنیم صفحات متنوع سایت را بازدید نمایید. هدف ما خدمت به همکاران و جلب رضایت شما است.

درباره ی مدیر سایت

امیرحسین احمدی، "متخصص طراحی سازه های ساختمانی"، کارشناس ارشد مهندسی عمران، مدرس دوره های آموزشی Etabs & Safe . فعال حوزه تحقیق و توسعه محتوای آموزشی در زمینه مهندسی عمران از سال 89.

2 دیدگاه

  1. سلام یک پروژه بتنی دیواربرشی سیستم دوگانه دارم طراحی می کنم سه تا از ستون هایی که متصل به دیوار برشی هستند و پایر شدند و نزدیک مرکز ساختمان هستند هرچی هم مقطع بزرگتر میزارم جواب نمی دهند به نظر شما چی کار کنم؟

    • با سلام
      در طراحی سازه با دیوار برشی، ابتدا ظرفیت دیوارها را کنترل کنید که از ۱ کمتر باشد. در اینصورت وقتی که سازه را در حالت Frame طراحی می کنید توجهی به قرمز شدن (جواب ندادن) ستون های متصل به دیوار نداشته باشید، به دلیل اینکه این ستونها به همراه دیوارها طراحی شده اند. شما باید بقیه ستونهایی که جدای از دیوار هستند را کنترل کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس